Yazarlar Hakkında

Webmaster Blogu Yazarları Hakkında.

  Webmaster blogu sahibi Hakan Solmaz. Hakan Solmaz 20 yaşında webmaster olma yolunda ufak adımlarla ilerleyen bir düşünür. Şimdiye kadar makale yazmıştır. Lakin bu makalelerin hepsini kendine has bir taktiğiyle yazıp okuyucuyu makaleye kitlemeye bağlıdır. Şimdiye kadar ücretli site kurmamıştır.

  Bir çok blog ve forumlarda yetkili veya yazar olmuştur. Bu genç yaşına rağmen bir çok programlama dilini öğrenmeye başlamıştır. Makale yazmaya özen gösteren Hakan Solmaz, makale yazma kurallarına, arama motorlarına uygun makale yazmaya, okuyucuyu okurken yormayacak makale yazımına, imla ve işaret kurallarına dikkat etmiştir. Webmaster aleminde nicki: Marques'dir. Marques nickini küçüklükten beri kullanmaktadır. Bu nickinin geçmişini bilmemektedir. Bir anlamı yoktur.  Webmaster blogunda yaşadığı bir çok tecrübe mevcuttur. Bu kadar bilgisayar ile içli dışlı olmasına rağmen asosyal değildir. Deniz sahilinde bir ilçede oturuyor. Yabancı şarkılar dinler. Arabesk rap veya arabesk türü müzikler dinlemez ve dinlemekten hoşlanmaz.

  Bilgisayar ile 10 yaşında tanıştı. 10 yaşında iken tüplü bir bilgisayar ile başladı bilgisayar serüvenine. 7 yıldır bilgisayar ile haşir neşir olduğundan olsa gerek; Bilgisayar alanında çoğu şeye bilgili ve klavye yazma hızı mükemmeldir. Sorumluluk sahibi bir bireydir. Hakan Solmaz makale yazmaya özen gösterir ve elinden geldiği kadar makale yazar. Size örnek olarak vereceğimiz makaleleri aşağıdaki listede sıraladık.

 


  • Paylaş: