Menu

Webmaster Blogu Yeni Tarzı ile Kullanıcılarıyla Buluşuyor!

  Merhaba değerli takipçiler ve aramıza yeni katılanlar. Bilindiği üzere uzun süredir yayın yapmıyorduk.Yayın hayatımızın bittiğini düşünenlerin sayısı da azımsanamayacak kadar çoktu. Biz webmaster blogu ekibi olarak son bir aydır yenilikler yapma peşindeyiz. Zamanı geldiğini düşündüğümüz yenilikleri, yeni yayın hayatımızda sizlerle buluşturmayı istiyoruz. Bu isteğimizi gerçekleştirmek için hemen hemen 1 ay gibi bir süredir çalışmaktayız. Süre zarfı sizler için küçük olabilir lakin yapmış olduğumuz yeniliklerin çok büyük değişiklikler olduğunu sizlerde göreceksiniz.

yenilikler

  Yapmış olduğumuz yeniliklere kısaca değinelim.
  Öncelikle yapmış olduğum yeniliklerde ilham aldığımız kaynakların siz olduğunu belirtelim. Kullanıcılarımızdan ilham alarak bu yenilikleri yapma gereksinimi duyduk. Kullanıcıların yorumlarını, eleştirilerini ve övgülerini dikkate alarak yenilikleri gerçekleştirdik. " Ne gibi yenilik yapıldı? " gibi bir soru belirebilir içinizde. Yapmış olduğumuz yenilikleri maddeler halinde listeledik.

 Yeni tema ile kullanıcılarımıza sadeliği getirdik. Okunabilirliği yüksek olan bu tema, kalitesi ile de kullanıcıların gözlerini dolduruyor. Açık gri, açık mavi ve turuncu renklerinin hakim olduğu tema ile yayın hayatına devam ediyoruz.
 Kısa bir süre yayın hayatının durgunluğu artık bitti. Yepyeni bir yayın hayatına girmiş bulunmaktayız.
 Daha seri ve daha kaliteli makale paylaşımları sizleri bekliyor.
 Özgünlükten ödün vermedik.
 Görsel nesneleri ön plana çıkardık. Ana sayfada önizleme yapılan görsel içeriklerin boyutları genişletildi.
 Daha geniş bir temaya sahip olduk. Tema değiştirmemizde en büyük etken bir önceki temanın dar olmasıydı. Eleştirilere kulak astık ve artık çok daha geniş bir tema ile karşınızdayız.

  Tarzımızın dışına çıkıyoruz. Belki de en önemli değişikliğimiz bu oldu. Belli bir tarz sahibi olan webmaster blogu artık çok daha farklı bir kabuğa bürünüyor. Ekip üyelerimizden tutun makale yazarlarımıza kadar bütün takım değişti. Yeni tarza alışmak zor olacağından bu tarz değişikliğini uzun bir süre zarfına yaydık. Yavaş yavaş siz kullanıcılarımız yeni tarzımızın keyfini çıkartmaya başlayacaksınız. Zaman geçtikçe yeni ekip üyelerimizi sizlerle buluşturacağız.
Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

1 yorum:

  1. durağanlık hızınızı azaltır. yürüyün ve yenilenin...değişiklik her zaman ilgi çekicidir, merak uyandırır.
    www.cesithaber.com

    YanıtlaSil