Menu

Wix.com - A'dan Z'ye Sektörel İncelemesi

  Merhaba değerli webmaster takipçilerim ve siz, evet evet siz, aramıza yeni katılanlar sizlere de kucak dolusu sevgiler. Sektörel inceleme serisine küçük bir ara vermiştik, bildiğiniz gibi. Bugün ise bu arayı fazla uzatmamaya almış olduğum mailler ve yorumlardan karar verdik. Yeni sektörel incelememiz alanında lider olan bir kurumdan bahsetmek olacaktır. O halde, sizleri fazla bekletmeden bu incelemeye geçelim.

Wix


  Evet arkadaşlar, sizlerin de bildiğiniz üzere bugün wix sitesini sizlere tanıtacağız. Aklınızda oluşan bir çok sorunun cevabını bu makalede bulabilirsiniz.

Wix.com


Bedava Mükemmel Sitenizi Kurun!

  Sloganıyla yayın hayatlarına devam etmektedirler. Yaklaşık 48 milyon kullanıcısıyla çok geniş kitlelere hitap etmektedirler. Biliyorsunuz bu piyasada en önemli olan hitap ettiğiniz kitledir. Kitleyi belirlemek insanın aylarını alabilir. Kitle belirlendikten sonrası daha zor ya. Peki wix bu konuda başarılı mı?

Yaklaşık 48 milyon kullanıcıları olduğundan dolayı hitap ettiği kitleyi mükemmel derecede analiz edip işlerinin en iyisini yapıyorlar.

  Kategorilendirme olaylarında da kalitesini ve farklarını ortaya koymuş durumdalar. Bir çok alanda kullanıcılarına bedava site kurma işlemini yaptırabiliyorlar. İlk olarak nasıl bir kategorilendirme yapmışlar? Ona bir göz atalım.

Günün Wix'i, moda, yemek ve içecek, fotoğraf, yaşam tarzı, tasarım ve sanat, müzik ve eğlence, işletme ve dayanışma, kişisel, kar amacı gütmeyen ve son olarak e-ticaret. Sıralamış olduğumuz kategoriler wix'e aittir. Kategorilendirme işlemini geniş tuttukları gibi her kategoride milyonlarca html 5 siteler vardır. Yanlış duymadınız html 5 siteler. Wix ile çok rahat ve hızlı bir şekilde html 5 bir site sahibi olabilirsiniz hemde ücretsiz olarak sunulan bu hizmetten sizler de yararlanmak istemez misiniz? Günün wix'i bölümünde o gün kurulan en iyi siteleri görebilirsiniz. Bu sitelerden ilham alarak kendi sitelerinizi de oluşturabilirsiniz. Anlayacağınız o ki günün wix'i bölümüne sizlerin kurmuş olduğu siteler de girebilir.

  Kategorilendirme işinde ne kadar profesyonellik ile bölümler oluşturduğunu görmüş olduk. Siz de eğer bir siteniz var ise özellikle genel konular üzerine kurulmuş bir site ise, kesinlikle kategorilendirme olayına önem gösteriniz.

Wix hangi konularda başarılı?

Kullanıcılarına ileri düzeyde html 5 site sahibi olmasını ücretsiz şekilde yapıyor.
 Yüzlerce mükemmel, mükemmel olmasıyla da kullanışlı şablonlarıyla kullanıcılarına kendi tarzlarını oluşturabilme fırsatını veriyor.
 Kurmuş olduğunuz siteyi, sosyal medya ile tam bir ilişki kurarak sitenizi sosyalleştiriyor.
 Üstelik kurmuş olduğunuz sitenin barındırma durumunda %100 güvence veren bir wix düşünün. Düşündüyseniz bu hayaliniz de gerçek oluyor arkadaşlar. %100 barındırma güvencesi veren wix sitelerinizi düşünüyor.
 Üstelik bütün bu hizmetlerden yararlanmanız için sadece bir kaç dakikanızı ayırarak sahip olabiliyorsunuz. Sektörlerinde yayında olan siteler gibi kodlama bilginiz olması gerekmiyor. En büyük artısı bu oluyor. Hiç bir kodlama bilmeden dakikalar içerisinde wix ile site sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca bütün hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz, üstelik bunların hepsi ücretsiz.

  Bugün yapmış olduğumuz sektörel incelemenin sonu gelmiş bulunmaktayız arkadaşlar. Kesinlikle böyle kaliteli ve üst düzey hizmet veren wix'i denemenizi tavsiye ediyorum. Eğer hali hazırda bir siteniz var ise bile bu siteyi denemelisiniz. Nasıl işlerinde bu kadar başarılı olduklarını ve geniş kitleye hitap ettiklerini anlamış olursunuz en azından.

Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

18 yorum:

 1. Bence çok güzel pro bir site tasarımı güzel ve ilginç güvenilir se dostu bir site.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 2. mükemmel bir internet platformu yeni site açanlar için birebir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Umut Bey.

   Sil
 3. wix süper bir platform

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sayın okurum, bu tarz kısa yorumlar bir daha atmayınız! Kelime ve imla kurallarına dikkat ederek, yorum atmanızı tavsiye ederim.

   Sil
 4. Güzel bir site başarılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sayın okurum, bu tarz kısa yorumlar bir daha atmayınız! Kelime ve imla kurallarına dikkat ederek, yorum atmanızı tavsiye ederim.

   Sil
 5. Güzel bir site fakat sorun cıkar mı acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır kesinlikle çok güvendiğimiz projelerden biri. Yorumunuz için de ayrıca teşekkürler.

   Sil
 6. Seo açısından olsun güven konusunda da olsun en güvenilir siteden biridir ve seo basit ama harfiyle uymuşlar bence buradan bir site açıp dursun herkesin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 7. Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 8. harika projeler yaratmisiniz tesekürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sayın okurum, bu tarz kısa yorumlar bir daha atmayınız! Kelime ve imla kurallarına dikkat ederek, yorum atmanızı tavsiye ederim.

   Sil
 9. Emek Fidancılık olarak, Wix.com ile anlaşma sağlama yolundayız. Bilgilendirici yazınız için, çok teşekkür ediyorum.
  İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
 10. web tasarımı bilmeyenler için güzel uygulama

  YanıtlaSil