Menu

GelinGeliyor.com Açılısa Özel!

  Merhaba değerli webmaster takipçilerim. Sektör incelemelerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu makale de bugün sizlere daha önce hiç anlatmamış olduğumuz bir sektörden bahsedeceğiz. Daha doğrusu sektörde liderliği ele geçiren bir firmayı ele alacağız. Bu firmayla özel röportaj yaptık, sizler için. Gelingeliyor.com " GG " kısaltmasıyla marka değerini oluşturmuş bir firmayı tanıtmaktan gurur duyduğumuzu buradan kendilerine bildirmek istiyoruz.


Gelin Geliyor

GG - Genel İşlevi Amacı


  Gelingeliyor.com evlilik hazırlığı içerisinde olan nişanlı çiftleri profesyonel firmalarla buluşturabilen teknolojik bir platformdur. Gelin adaylarına verdiği online planlama araçlarıyla bu süreci eğlenceli hale getirdiği de söylenebilir. Site içerisinde gelinler isterler ise, ücretsiz bir web sitesi sahibi olabilirler. Bunun yanı sıra " görev listesi, bütçem, favori firmalarım, konuk listem, oturma planım.." gibi kategorilere yer, mekan ve zaman fark etmeksizin ulaşabilirler. Ayrıca gelinlerimiz için " foto galerileri, şarkılarını seçebilecekleri videolar ve şarkı sözlerinin bulunduğu bir sayfa, düğünleriyle ilgili paylaşımda bulunabilecekleri bir forum bölümü, vazgeçilmez balayı tatilleri için bilgilendirme amaçlı bulunan tatil sayfası ve çeşitli başlıklar altında sürekli güncellenen ve gelin adaylarının ilgisini çekebilecek bir blog sayfası.. " yer almaktadır.

GG - Hedef Kitlesi Kimler?


  Gelingeliyor.com platformu evlilik hazırlığı içerisine girmiş ve evlilik tarihine karar vermiş gelin ve damat adaylarına planlama konusunda çözüm bulmak için geliştirilen bir sistemdir. Planlama yaparken düğün sektöründe hizmet veren ve ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine en yakın ve en uygun firmalara ulaşabilme imkanını sunuyor. Bu işlemi yaparken, firmaları en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve gerektiğinde onlarla sayfa üzerinden iletişime geçiyorlar. Hatta telefonla yahut yüz yüze randevu talebinde bulunarak işlemleri hızlandırabiliyorlar.  Ayrıca " GG " ağı içerisinde bulundukları firmada daha önce hizmet alan bir gelin tarafından yorum bırakılmış ise, yeni gelin adaylarının kararlarını etkileyebilecek derecede önem taşıyan bir sistem mevcuttur.

Neden GelinGeliyor.com?


  Platformu rakiplerinden farklı kılan kesim 2014 model olması denilebilir. Buna teknik olarak bir teknoloji sitesi de diyebiliriz. Şehrin yorgun temposu ve hızı yüzünden düğün planlamalarına gerekli zaman ayıramayan gelin adaylarının kesim çözüm bulabilecekleri ve güven veren bir alt yapıysa sahip olması farklılığın başında geliyor. Daha sonrasında, sunduğu online çözümler ve hizmetler, üstelik ücretsiz olmaları da çok önemli ve rakiplerine büyük derecede farkını ortaya koyuyor. " Herhangi bir komisyon söz konusu değildir. " Vizyonunu ön gören bir ileri görüşe sahip olan firma şu ana kadar yaptığı hiç bir işlemden ücret talep etmemiştir.

GG - Ne Kadar Güvenlidir?


  Platformun güveninirlik düzeyi sürekli güncellenen içeriğiyle ve arama motorlarındaki yükselişiyle doğru orantılı olarak ölçülebilir. Ayrıca sosyal medyadaki işlevselliği, kolaylıkla ulaşılabilir bir adresinin bulunması, ekipte çalışan kişilerin uzun yıllar bu sektöre gönül vermiş kişiler olması ve nihayetinde gelin adaylarına çözüm üretebilmesi yüksek derecede güvenli bir sistem olması için başlıca sebeplerdendir.

GelinGeliyor

• Gelingeliyor.com firmasına webmaster blogu tarafından özel bir soru yönelttik.

GG - Gelinler Tekrar Siteye Girme İhtiyacı Duyar mı?


  Bu soruya gelingeliyor.com firması olarak kesinlikle evet diyoruz. Çünkü site üzerinde kullnılabilecekleri teknolojik araçlar siteye tekrar girmeleri için bir neden teşkil etmektedir. Kendilerine yapacakları web sitesi ve istedikleri zaman değiştirebilecekleri temalar ilse sürekli sitede kalmaları da mümkündür. Diğer özellikleri de katarsak, takipçi listelerine alabilecekleri bir platformuz.


GG - Damatlarda Hizmetten Yararlanabilirler mi?  Nişanlısından izin almış olan damatlar tabii ki ücretsiz gelingeliyor.com 'dan yararlanabilir. Lakin planlama işini en iyi yapan profesyonel kişilerin kim olduğu konusuna gelirsek, gelinlerimizin eline kimse su dökemez.

Biz webmaster blogu olarak düğün planlama sektöründeki liderliği ele geçiren gelingeliyor.com firmasını sizlere öneriyoruz. Bu alanda işlev yürüten diğer firmaları da inceledik lakin bu derece profesyonel ve ücretsiz olan bir platform bulamadık.

Son olarak; 
Gelingeliyor.com Sizleri Bekliyor!
İşini başarıyla yapan bir siteye kim girmek istemez ki?
Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

14 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 2. başarılı bir yazı bu yazı ile yeni projelerin nasıl yapılması gerektiğini bile anlıyabilirsiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 3. gerçekten süper tebrik ederim....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 4. güzel bir tanıtım yazısı. siteye üye oldum hemen. site başarılıymış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 5. Eminim bu site markalaşmış ama sosyal medyayla reklamı az emin olun bu site için bu yazdığınız yazı onlara geri dönüşünü sağlamıştır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 6. Gerçekten güzel bir tanıtım yazısı , beni siteye üye etti resmen .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil