Sosyal Medya ve İmleme Listesi - Backlink

Sayın Marques - 15:52:00

  Merhaba değerli webmaster takipçilerim ve ziyaretçilerim sizlere de merhabalar. Klasik bir pazar gününde sizleri harekete geçirecek bir paylaşım yapmayı hedefliyordum. Cumartesi günü yaptığım backlink listesi paylaşımı çok rağbet görünce bende bunu bir seri haline getirerek her gün liste paylaşımı yapacağım. Bu paylaşımları indirmekte üstelik ücretsiz. Bugün sosyal medya ve sosyal imleme siteleri yer alan bir listeyi sizlere ulaştıracağım. Evet arkadaşlar öncelikle bu liste sizin ne işinize yarayacak?

Sosyal Medya ve İmleme Listesi - Backlink


Sosyal Medya ve İmleme Önemi


  Elinizin altında mükemmel platformlar mevcut. Sizin ihtiyacınız olan şey; " Popülerlik " veya buna benzer kavramlar ise doğru yerdesiniz. Günümüzde mevcut olan platformları kullanarak mükemmel bir geri dönüş almak hedefimiz. Geri dönüşü zamanında ve devamlı olarak almamız için sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Popülarite ile sosyal medya ilişkisi hakkında biraz bilgi verelim. Sosyal medya kullanımı her geçen gün artmakta ve bunun önüne geçebilme ihtimali çok zayıftır. Madem yeni projeler ile önüne geçemiyoruz bize de bu platformları olabildiğince kullanmak düşer. Kullanmamızın yararı sitemiz için önemli olduğu kadar yararı da azımsanamayacak derecede çoktur. Yararları konusuna değinecek olur isek Sosyal Medya ve İmleme Listesi makalemizin başında dediğimiz gibi popülariteyi arttırarak mükemmel bir ziyaretçi kaynağı elde ederiz. Kullanıcıların bol olduğu bir platformdan ziyaretçi akışı sağlamak önemlidir. Bu akışı sağlamak için sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olmanızın yanında sitenizin pazarlamasını sağlam yapmalısınız. Sosyal medya olduğu kadar imleme platformları da günümüzde büyük bir yer teşkil etmektedir. En azından webmaster kişiler tarafından büyük yer teşkil ediyorlar. İmleme siteleri çok fazla bulunmadığından en iyilerini kullanarak sitenizi pazarlama peşinde olmalısınız. İmleme sitelerini ve sosyal medyayı kullanarak sitenize backlink elde edebilirsiniz.

Peki, sitemizi sosyal medya ve imleme platformlarında nasıl pazarlarız?

  Bu işlemin ne demek olduğu hakkında biraz bilgi verelim. Sitenizi pazarlamanın amacı ziyaretçi akışı sağlamakla birlikte, üst düzey bir popülaritenizin oluşmasıdır. Ziyaretçi akışı sitenizin ihtiyacı olduğu bir sistem olduğundan dolayı bu konuya özen göstermek gerekmektedir. Ziyaretçi akışıyla birlikte gelen popülarite ise sektörünüzde ayakta kalabilmeniz için önemlidir. Bahsi geçen iki kavram birbiriyle o kadar bağlantılı ki, birisi olmaz ise öteki de olmuyor. Her ikisinden birisi eksik ise siteniz sektörde tutunamayan siteler listesine adını yazdırmış oluyor. Kalitesiz sitelerin yer aldığı listeye girmek istemeyiz. Bu yüzden bu konuya olduğundan fazla özen göstererek en verimli şekilde başarıyı sağlamaya odaklanmalıyız. Nasıl pazarlayabileceğimiz konusuna gelirsek bu konu hakkında bir liste oluşturdum. Listede yer alan maddeleri kendi siteniz ile ilişkilendirerek adım adım listede yer alanları uygulamalısınız.

Sosyal Medya platformlarında üyelik açmalısınız. Açmış olduğunuz üyelikleri siteniz ile ilişkilendirme işlemi yapmalısınız. Site adı ve url soran platformlarda o alanı doldurmanız önemlidir. Aksi taktirde ilişkilendirme başarısız olacaktır.
 Sosyal medya hesaplarınızda sitenizin makalelerini, resimlerini ve bağlantılarını paylaşmalısınız. Her paylaştığınıza konu ile alakalı etiketler yazarak dünya çapında bir paylaşım yapmış olursunuz. Böylece daha geniş kitleye ulaşabilirsiniz.
 Birazdan vereceğim sosyal medya ve imleme listesi adı altında vereceğim listede yer alan imleme sitelerine sitenizi imleme işlemi yapınız. Sadece ana sayfanızı değil, bütün makalelerinize aynı işlemleri yapmak sizin açınızdan daha yararlı olacaktır.

  Yukarıda bahsi geçen adımları sitenize göre yaparsanız başarılı bir sosyal medya kullanıcısı olursunuz. Unutmayın amaç; " Ziyaretçi akışı ve popülarite sağlamak. "
Paylaştığımız listeden bir görüntü.
Sosyal Medya ve İmleme Listesi

Her paylaşımda olduğu gibi bu listede bir bonus bulunmaktadır. Bonus olarak " Tanıtıma izin veren forum listesi " içerisinde yer almaktadır. Sosyal medya ve imleme sitesi listesine sahip olmak için indirme butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu hizmet ücretsiz olarak webmaster bankası tarafından sizlere sunulmaktadır.

Sosyal Medya ve İmleme Listesi İndir

Boyut: 20,6 KB
İçerik: Sosyal Medya ve İmleme Listesi
Dosya Durumu: Hiç bir virüs içerik bulunamamıştır.


 • Paylaş:
Diğer Yazılar

14 yorum

 1. Liste için teşekkürler dostum, yararlı olacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Burak Bey.

   Sil
 2. hocam her paylaştığınız yazıyı okuyorum çok saolun buda faydalı olucak :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim paylaşımlarımız, sürekli devam etmektedir.

   Sil
 3. faydalı bilgiler hocam saolun .D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 4. bilgiler için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 5. Teşekkürler Arşivime aldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 6. Çok Teşekkür Ederim Bilgiler doğrudur Umarım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 7. Bu faydalı bilgi için çok teşekkür ederim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil