Onaylı Blog Listesi - Backlink [ 2016 ] #Karma!

Sayın Marques - 23:15:00

  Merhaba değerli takipçilerim ve okurlarım sizlere de kucak dolusu selamlar. Arkadaşlar gün geçtikçe değerini arttıran ve her sitenin bir çalışma prensibi olan bu konuda sizlere mükemmel bir liste sunmayı hedefliyoruz. Düzgün bir çalışma ile bu listeden faydalanabilirsiniz.

Backlink Listesi


Peki, backlink çalışmaları nasıl yapılır?


  Günümüzde SEO kavramını sadece backlink ile ilişkilendirenler azımsanamayacak kadar sayıları çok. Birbirinden pek uzak olmadığı gibi pekte yakın değil bu kavramlar, lakin bu kavramları bağdaştırabilmek yanlış. Seo dediğimiz kavram sadece anahtar kelimelerinden başka sitelerden link almak ile ilişkili olabildiğini düşünün, bu fikrin yanlış, eksik ve saçma olduğu kanısına siz de vardınız. Bu iki kavram birbirinin başlangıcıdır. Backlink dediğimiz, sektörünüz ile aynı olan güçlü bir siteden sizin sitenize verilen link sizin popülaritenizi arttırmakta faydalı olacaktır. Sadece popülariteniz artmakla kalmıyor, google tarafından kullanılan bir çok değerlendirme sisteminde güçlü bir yere oturabiliyorsunuz. Seo uçsuz bucaksız bir denize benzer. Sahil tarafında kumlar vardır ve sadece denizin bir kısmını görebiliyorsunuz. Derinliği de gittikçe artmaktadır. Aynı şekilde düşündüğümüzde seo yapmak işi başlarda herkes tarafından yapılan bir iş gibi görülmesi doğaldır. Siz sadece denizin o sahil kısmını görebiliyorsunuz ve size kısıtlı ve kolay durum gibi görünüyor. Maalesef biraz daha ilerledikçe o derinliği görmeye başladıkça artık işin ciddiyetini kavrıyorsunuz. SEO ile Backlink kavramlarının bağlantısını biraz da benzetme yöntemini kullanarak incelemiş bulunmaktayız. Backlink'in önemini vurguladığımıza göre sıra geldi Onaylı Blog Listesi - Backlink ile nasıl bir çalışma yapacağımıza değil mi?

  Vermiş olduğumuz listede yer alan bloglar otomatik onaylı olduğu için yorum yaptığınızda direkt olarak yorumunuz sayfada çıkacaktır. O yüzden düzgün ve sitenizi anlatan değil de blog sahibinin makalesine ve isteklerine göre bir yorum yaparsanız o yorumun silinme riskini de ortadan kaldırmış olursunuz. Yorumun uzun ve akıcı olmasına dikkat ediniz. Yorum akıcı ve uzun olmadan önce konunun yazarın isteklerine ve makalesine göre seçilmesi gerekir. Kendi sitenizi anlatan bir yorum silinme riski taşır. Sonra neden backlink alamıyorum diye bizi suçlamayınız. Biz önceden olanları tahmin edebildiğimiz için sizleri uyarıyoruz, umarım bu hataları yapmazsınız.

  Backlink çalışması yaparken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bunlar;

 Anahtar kelimelerinizi belirleyiniz. En az 3 tane olması gerekiyor. Belirlenen anahtar kelimeleri link verirken kullanacaksınız.
 Sadece bloglara yorum yaparak backlink alabileceğiniz sanmayın. Bir çok platformdan backlink alabilirsiniz. İlerleyen makalelerde hangi platformdan, nasıl backlink alabileceğinizi anlatmayı düşünüyoruz.
 Link verirken linki sadece ana sayfanıza vermeyiniz. Sitede oluşturulan kategorilere verilirse geri dönüşünü mükemmel bir şekilde elde edersiniz.
 Sadece ana sayfaya backlink çalışması yaparsanız SPAM yeme riskiniz fazla olur.
 Backlink alımını bir günde yada bir ayda yapmayınız. Uzun metrajlı bir zamana yaymanız sizin açınızdan iyi olacaktır.
 Backlink alırken sektörünüzdeki güçlü sitelerden almaya özen gösteriniz.

Backlink çalışmasında yapılması gerekenleri ve dikkat edilmesi gereken püf noktaları anlattığımıza göre sizleri fazla bekletmeden listeye geçelim. ☻
Bonus olarak sizlere pagerank 4 ile pagerank 8 arasında olan siteleri vereceğiz. Bu sitelerden profil backlink veya yorum atarak backlink alabilirsiniz.
Listenin bir kaç görüntüsünü paylaşalım ki sektörünüzdeki siteleri de rahatlıkla bulabilirsiniz.
Üstelik verilen siteler en az pagerank 4 değerine sahiplerdir.

Backlink Listesi İndir

  Bonus backlink listesiyle birlikte verilen Oto onaylı blog listesine sahip olmak için indirme butonunu tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.Boyut: 50,4 KB
İçerik: Backlink Listesi
Dosya Durumu: Hiç bir virüs içerik bulunamamıştır.


İyi çalışmalar.

 • Paylaş:
Diğer Yazılar

22 yorum

 1. Pr'li site arşivin gerçektende çok güzel teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Furkan Bey.

   Sil
 2. Çok güzel paylaşım teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. Faydalı bir arşiv olmuş eksik olmayın.

  YanıtlaSil
 4. Faydalı bir arşiv teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Üstadım hoş inan gerçekten açıklama vs. çok iyide ben bu indirme butonunu bulamadım

  YanıtlaSil
 6. çok teşekkürler takip edeceğiz

  YanıtlaSil
 7. pr alamıyorum siteme arkadaşlar yardım lütfen neden alamıyorum
  http://www.dataguvenlik.web.tr/

  YanıtlaSil
 8. Gerçekten başarılı bir site olmuş başarılarınızın devamını dileirm

  YanıtlaSil
 9. Gerçekten başarılı bir site olmuş başarılarınızın devamını dilerim

  YanıtlaSil
 10. Emeğinize sağlık kardeşim. Çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 11. Bu listeyi sık sık kullanmayı düşünüyorum, elinize sağlık gerçekten :)

  YanıtlaSil
 12. Liste çok güzel olmuş teşekkürler hocam

  YanıtlaSil
 13. Liste çok iyi ellerinize sağlık hepsini kullanıp tekrar yazcam size

  YanıtlaSil
 14. Hocam Süper elinize sağlık

  YanıtlaSil
 15. Benim kuzenim bu blogu tavsiye etmişti. Böyle ayrıntılı bilgiler sunduğunuz için teşekkür ederim. Güzel ve tamamlayıcı bir makale olmuş.
  Bence şu anda burada çok güzel bir yazı paylaştınız. Bu web sitesinin sahibine gerçekten müteşekkirim.Paylaşım için teşekkür ederim

  YanıtlaSil