PetBesinleri | Kedi ve Köpek Mamaları! |

Sayın Marques - 23:48:00

  Merhaba değerli okurlarım ve yeni takipçilerim. Hayvanlara karşı olan sevgimi daha önce dile getirmiştim sanırsam. Bugün son makalem de hayvan sahiplerini ilgilendiren tarz da bir makale olacaktır. Sizlere bu makaleyi yazmamın sebebi gece bloglarda dolaşırken bir blog gördüm ve o kadar şaşırdım ki anlatamam. Blog hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra sizlere sunmaya karar verdim. Eğer bu tarz bir blogları bulursam zamanla makalelerimde tanıtacağım.

  Beni çok küçükken bir köpek ısırmıştı. Nedense o günden sonra, hayvanlara olan ilgim arttı. İstemsiz bir şekilde köpek sahibi olmayı istiyordum aslında. O nedenle araştırmaya başlamıştım köpek ırklarını, ne yer ne içerler, nasıl büyütülürler. Bu konular hakkında ne kadar araştırma yaptıysam hep bir eksik bilgi buluyordum. Güncelliğini yitirmiş bilgilerden sıkılmıştım. Ta ki bu geceye kadar. Ben o kadar şaşkınım ki şuanda hala siteyi inceliyorum. Neden bu tarz bir siteyi daha önce görmemiştim? İlginç doğrusu değil mi? Acaba bu konu hakkında nasıl bir makale yayınlanabilirdi de ziyaretçi çekebilirdi? Bu soruların cevaplarını makalenin ilerleyen bölümlerinde vereceğim. O halde fazla konuyu dağıtmadan okumaya devam.

Köpek


  Bir hayvan sever olarak bilgilendirilmemi bu blog sayesinde karşılıyorum. Özgün ve kaliteli olduğu kadar da kullanıcı bazlı bir sitedir. Önemli olanda budur zaten ziyaretçi bazlı web sitesi.  Ziyaretçinin eksikliklerini düşünerek hazırlanmış olmasıyla birlikte büyük bir ekibi olması beni cezbetti. Bütün makaleler uzman veterinerler tarafından hazırlanıp kullanıcıya sunuluyor.

Bir Pet Blogundan Beklentileriniz Ne Olurdu?

  Bir webmaster olarak beklentilerim;

• Güvenli Ticaret
• Sade tema
• Sürekli Güncellenen Bilgiler
• Köklü Bir Geçmiş
• Uzman Ekip

  Günümüzde her ne kadar güvenli ticaretin son demlerini yaşıyor olsak bile hala mükemmel güven derecesinde ürün satılan yerler mevcut. Arkadaşlar blogun pet shop petbesinleri.com sitesine ait olduğunu yeni fark ettim.

  Bir köpek sahibi olarak mama konusunda biraz sıkıntılıydık. Ama köpek mamasi blogunda istediğim bilgiler mevcut. Bu arada bu blog kedileri olan hayvan severleri de düşündü ve kedi mamasi bölümünü de sizler için açtı.

 • Paylaş:
Diğer Yazılar

16 yorum

 1. Hayvan sahiplerinin en çok endişe ettiği konu besinlerin ne kadar sağlıklı olduğu. Merdiven altı üretimi olan ve hayvanlar için çok kötü etkileri olan besinler gerçekten hayvanlarımıza çok acı çektiriyor. Bir kedi sever olarak bu işi en iyi şekilde yerine getiren petbesinleri'ne teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Nurettin Bey.

   Sil
 2. Banadan böyle bir site lazımdı aslında..Yalan yok bende köpek ve kedilere çok meraklıyımdır..Fakat hiç bilgim yoktur..PetShoplara gidiyoruz ama oradan da alabileceğimiz bilgi kısıtlı..Gerçekten site çok güzel gerekli tüm bilgiler var diye düşünüyorum..Teşekkürler.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Samet Bey.

   Sil
 3. Hayvan sahipleri en tedirgin şey mamadır bir kedi almayı düşünüyorum kedilere bağımlılığım var hem tatlı hem güzeller :) bilgi için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim İsmail Bey.

   Sil
 4. siteleri oldukça güzel sipariş vermekte zorlanmıyoruz fazlasıylada ürün çeşidi var teşekkürler petbesinleri..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkürler.

   Sil
 5. Kedi ve köpekleri çok severim (köpekleri daha çok :D ) . Annem ve babam izin vermiyor hayvan beslememe.Ama yakında ayrı eve çıkacağım o zaman golden cinsi bir köpek almak istiyorum.Önerdiğiniz siteyi incelemeye başladım tam bana göre bir blog.Köpek beslerken bol bol petbesinleri bloguna gireceğime eminim. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim İsmail Bey.

   Sil
 6. Son derece önemli bir konu hayvan besinleri. Yanlış bir talimatla veya dikkatsizlikle hayvan sahipleri hayvanlarına büyük zararlar verebilirler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Kerem Bey.

   Sil
 7. Kazım Kabul3 Mart 2014 18:23

  Hayvan aldıktan sonra en önemli şey besindir zaten bu pet sitesini inceleyeceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Kazım Bey.

   Sil
 8. bizim eski köpeğimiz nasıl beslenirse tüyleride o derece güzel oluyodu mesela hayvana bikaç gün et verin tüyler simsiyah parlak oluyo ama başka şeyler yediğinde tüyleri dökülüyodu

  YanıtlaSil
 9. Bir ara benimde evcil hayvanım olmuştu mamalar çok önemli.

  YanıtlaSil