Menu

Sohbet - eÇift Arkadaşlık Sitesi

SOHBET
Sohbet etmek özellikle depresyonda olan insanlar için bir ilaç özelliği taşımaktadır. İnsanlar bu sayede sorunlarından sıyrılıp rahatlamaktadırlar. Bazen yakınında birilerini bulamayan insanlar sanal ortamda bu ihtiyacını gidermeye çalışırlar. Bu sebeple sohbet siteleri üzerinden sohbet ederler.
Sohbet sitelerinin yöneticilerinin kullanıcılardan bazı beklentileri bulunmaktadır. Sürekli şekilde bir internet kullanıcının üstüne gitmemeli ve onu rahatsız edici tavırlardan sakınmalısınız. Aralıksız şekilde konuşup kimseye söz hakkı vermemezlik edilmemelidir. Bazı sorularda ve konuşma isteklerinde aşırı ısrarcı bir tutum takınılmamalı, kışkırtıcı hareketlerde, kasıtlı sataşmalarda ve devamlı saldırgan b,r tutum içerisinde bulunulmamalıdır. Kullanıcılar etik olmayan bir şekilde gruplaşarak diğer kullanıcıları rahatsız etmemelidir.
Bu bahsettiğimiz mırc gibi sohbet siteleri için geçerli olsa da diğer siteler içinde geçerli olan sohbet kurallarıdır. Diyelim ki ilk defa bir konuşma kanalına girmiş bulunuyorsunuz sohbete katılmadan önce orada olup bitenleri doğru analiz etmeli ve takip etmelisiniz. Odada ki konular ilginizi çekmiyorsa orda durmanın hiçbir anlamı yoktur. Genel anlamda aradığınız ortamı eCift arkadaşlık sitesinde bulmanız mümkündür.
Konuşma ortamı içerisinde bazen istenilmediği halde cevap hakkı doğabilir. İnsanlar bu cevap haklarını kullanırken saygı çerçevesinde hareket etmelidirler. Nazik bir dil kullanmak her zaman kişiliğinizin bir göstergesidir. Unutmayın ki bir gün birileri de sizden hoşlanmayabilir ya da bir takım sorularınıza cevap verebilir. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız, başkalarına da öyle davranmalısınız. Bunun için halihazırda seviyeli bir site olan eçift evlilik ve arkadaşlık sitesi size hoşlanacağınız bir sohbet ortamı sunmaktadır.


Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

10 yorum:

 1. Bu siteyi biliyorum bu tür siteler kullanmak isteyenler için çok güzel bir site..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Kazım Bey.

   Sil
 2. Arkadaşlık sitelerinin iyi olduğunu düşünmüyorum yakında böyle sitelerinde kapanacağından eminim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Böyle siteleri facebook gibi düşünürsek kapanmaz emin ol.
   Farkı tanımadığın kişilerle arkadaşlık kuruyorsun.

   Sil
 3. Hoş bir siteye benziyor, ama bende kullanma taraftarı değilim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullanmanın yaşı var zaten +18.

   Yorumunuz için teşekkür ederim Furkan Bey.

   Sil
 4. Güzel bir sohbet yazısı.

  YanıtlaSil
 5. İyi bir tanıtım yazısı olmuş.

  YanıtlaSil
 6. Beğendim fena değil, bunun birde mirc ile olan sohbeti vardı

  YanıtlaSil
 7. Fena değil bende beğendim böyle makaleler lazım

  YanıtlaSil