Menu

İzmir Vestel Teknik Servisi

  Bir markanın kalitesini belirleyen birçok farklı unsur vardır. Sadece kaliteli ürünleri tüketici ile buluşturuyor olması bir markanın gerçekten kaliteyi müşterilerine sunduğu anlamına gelmez. Eğer bir marka hem müşteriye kaliteli ürünleri hem de kaliteli servis ve gerekli teknik desteği sunuyorsa o halde o marka gerçekten de tercih edilesi markaların arasında yer alıyor demektir. Vestel de bunu ülkemizde en iyi şekilde başarabilen markaların arasında yer alıyor. Hiç şüphesiz hem müşterilerine sunduğu kaliteli ürünler ile hem de Vestel servisi açısından diğer birçok markaya göre hem daha kaliteli görünüyor hem de daha ön plana çıkıyor. Servislerinin ülkemizin dört bir yanında bulunuyor olması da diğer bir farklı avantaj diyebiliriz.

Vestel


 İzmir Vestel teknikservisi açısından hiç sıkıntı yaşamayacağınız en önemli şehirlerden birisidir. Kolaylıkla yakınlarınızda bir servis bulabileceğiniz gibi internet aracılığı ile de size en yakın servisleri öğrenebilirsiniz. Üstelik değişen yasa ile birlikte şimdi neredeyse bütün Vestel servislerinin kendilerine ait bir internet sayfası mevcut. Bu internet sayfası aracılığı ile size yakın olan servis hakkında bilgi sahibi olabilir, ayrıca internette yapacağınız aramalar ile servisin hizmet kalitesi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. İzmir Vestel servisi zaten her yerde bulunabiliyor fakat hem en hızlısını hem de en profesyonel şekilde size hizmet verebilecek olanı arıyorsanız o zaman internet kullanmaya değer bir araştırma aletidir diyebiliriz.


 Sizler de artık sadece birkaç dakikanızı harcayarak internet üzerinden oturduğunuz yerden en uygun Vestel servislerini bulabilir ve size en yakın olanına gidebilirsiniz. Böylece ürünlerinizi başka ve güvenilmeyen teknik servisler yerine kendi markasının teknik servisi içerisinde tamir ettirebilir ya da bakımını yaptırabilirsiniz.
Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

20 yorum:

 1. Vestel çok başarılı bir firma :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Tayfun Bey.

   Sil
 2. Vestel en çok beğendiğim yönü 7/24 teknik destek vermeleridir ve anında gelerek işi yarına bırakmayarak gelip yapıyolar hemen.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vestel 7/24 desteği veren kurumsal bir mağaza diyebiliriz.

   Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim Berk Bey.

   Sil
 3. Kesinlikle katılıyorum, vestel de diğer dev firmalar gibi güzel bir firma. Tanıtım için teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Furkan Bey.

   Sil
 4. Vestel firması diğer beyaz eşya servislerine bakarak daha hızlı ve daha kaliteli çalışma yapıyor.Böyleliklede halkın gözünde ön plana çıkmış oluyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onur Bey vestel bunu kanıtlamış bizlere sunmuştur.

   Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim Onur Bey.

   Sil
 5. Her ilde teknik servisleri var.Vestel diğer markalara göre daha önde.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim İsmail Bey.

   Sil
 6. Beyaz eşya konusunda marka seçimi çok önemli bence eskiden kalma 10 yıldır kullanılan beyaz eşyalar yeni alınmış son model bir beyaz eşyadan daha dayanıklı olabiliyor , şahsen biz yaşamıştık 12 yıllık buzdolabımız bozuldu yenisini aldık ve sadece 1 sene idare etti kaç kere tamir ettirdiğimizi hatırlamıyorum bile . Vestel bu konuda iyi bir firma sanırım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Alperen Bey.

   Sil
 7. Vestel gerçekten çok güzel bir firma bu yazı ile kendisini betimlemiş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Tolga Bey.

   Sil
 8. vestel diğer firmalara göre daha önde teknik servisi hızlı ve daha dayanıklı eşyaları

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Bilal Bey.

   Sil
 9. Vestel oldukça kaliteli bir firma, özellikle "dost teknoloji" sloganını çok severim. Böyle bir firmayada zaten böyle teknik servis yakışır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Hüseyin Bey.

   Sil
 10. Vestel doğayı korumak için sürekli önlem alıyor bu da onu diğer firmalardan farklı kılıyor :D

  YanıtlaSil
 11. Bizde de zeta model televizyon var vestelin yanlışım yoksa, kaç yıldır hiç bir sorun yok tv de 1 tane ölü piksel bile yok başka marka olsa 10 kere bozulurdu.

  YanıtlaSil