Menu

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten para kazanma yollarını deneyip sonuç olarak bir şey elde edemeyen birçok kişi bulabiliriz. İlk olarak Google da internetten para kazanmak için saatlerce arama yaparız. Karşımıza birçok site çıkar. Tıkla kazan, mail oku kazan, upload et kazan… Bu liste uzayarak devam eder. Peki, sizce kaç kişi gerçekten internetin bu nimetinden hakkıyla faydalanıyor? Şuan bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimal sizde faydalanamadınız.
Sitemiz bu konuda kendine bir amaç edindi. Amacımız sizlere internetten para kazanmanın yollarını bütün incelikleri ile anlatmak. Para kazanma yöntemlerinin hepsini ayrı bir makalede inceleyeceğiz. Bu sayede sizde nerede yanlış yaptığınızı anlayabilir veya hiç duymadığınız ve aklınıza yatan yöntemlerden faydalanabilirsiniz.
İnternetten para kazanma yollarıÇağımızda internet artık her alanda kullanılmaya başladı. Artık yemeklerimizin siparişini bile internetten verebiliyoruz. İnternet bu kadar gelişmişse bunun bir maliyeti ve de hedeflediği bir kazanç olmalı. Webmaster unvanı ile bu yolda sürekli çalışma yapanlar, para kazanma yollarını buldular ve çok iyi şekilde değerlendirdiler. Çoğu webmaster bu işlerden geçimini sağlıyor. Bir ek gelir gözü ile bakanda var, bu işten zengin olmayı hedefleyende. Ek gelir elde etmek istiyorsanız amacınıza çok kolay ulaşabilirsiniz. Bu işe ayıracağınız en fazla bir iki hafta sonra meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Tabi eğer ben çok zengin olmak istiyorum diyorsanız o zaman kimsenin bu zamana kadar bulmadığı bir yenilik bulmanız gerekiyor bu âlemde. O yeniliği bulduğunuzda zaten kılınızı kıpırdatmaya gerek yok firmalar sizleri bulacaktır.
Çoğumuzun bir işi var ve Türkiye şartlarında aldığımız maaşlar tam olarak bizleri tatmin etmiyor. Bu yüzden ek gelir aramaktayız. Bizlerde sizler için bu ek geliri nerelerden sağlayabileceğinizi anlatacağız. Gün içerisinde bilgisayar başında saatlerinizi geçiriyorsunuz. Zaman geçirmek için sosyal paylaşım sitelerinde, oyun sitelerinde saatlerimizi harcıyoruz. Bu harcadığımız vakti paraya dönüştürmek istiyorsanız sitemizi takip etmeniz yeter.

Sitemizde internet üzerinden para kazanma adına her bir yöntemi bulabilirsiniz. Her yöntem ayrı bir makalede incelenecektir. İnceleme yaparken para kazanma yöntemine nasıl başlayacağınız, nelere dikkat etmeniz gerektiğini bulabileceksiniz. Bu sayede sizler için paha biçilemez bir rehber hazırlamış olacağız. Sizde bu rehberi takip ederek kendiniz için bir ek gelir kapısı açabilirsiniz.
Para kazanma yolları hem kolaydır hem de çok zordur. Bu nasıl oluyor derseniz, bu işle hiç uğraşmamış biri için dünyanın en zor mesleğidir. Ancak bu iş için biraz zaman ayırıp, öğrenmek için çaba gösterdikten sonra çok kolay bir iştir. Sizde bizleri takip ederek internetten ek gelir elde etmek için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

32 yorum:

 1. Güzel ve etkili bir anlatım olmuş teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Kazım Bey

   Sil
 2. İnternetten para kazanma olayı çok kapsamlı bir konudur. Öyle yattığınız yerden para kazanılmıyor. Onu bilin. Kendinizi bilgisayar başında geliştirmelisiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim Nurettin Bey
   Tabi ki çok kapsamlı bir konudur o kadar basit bir olay değil internetten para kazanmak.

   Sil
 3. Yazı gerçekten güzel olmuş ancak aldığın yerlerden biraz editleme yapsan güzel olacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam bu tanıtım yazısı. O yüzden editleme imkanımız yoktur. Blogumda yer alan makaleler sadece bana aittir ve hiç bir kimse tarafından alınmamıştır. Hepsi sadece bu bloga özeldir.

   Sil
 4. Sağlam bir anlatım olmuş, Kaynak adresinde daha çok bilgi var para kazanma yollarına göz atmanın vakti gelmişti.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Enes Bey yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 5. güzel yazı olmuş :) ama kendi sitenden özgün yazı yazarak alexa iyiyse güzel paralar kaldırılıyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Tolga bey.

   Sil
 6. internetten para kazanmak gerçekten şu devirde zor bir olay

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Umut Bey.

   Sil
 7. İnternetten kara kazanmak aslında kolay ama bunun için büyük bir emek harcamak gerekiyor, herkes hiç sermaye harcamadan bir internet sitesi açıp 2 ay sonra deli gibi para kazanamaz yani bu mümkün değil, böyle düşünenler ancak kendilerini kandırırlar eğer emek varsa elbet bir gün karşılığı alınacaktır, ve aylarca internet işi sabır işidir, dediğim gibi bu işin zor tarafı hemen kazandırmaması.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim. Tabi ki her şey emekle oluyor herkes reklam işinde acele etmemeli hele ki yeni bloglar.

   Sil
 8. Süper ya bilmiyordum teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 9. Çok Saol Ama Benim Yaş 16 18 Oldugumda Böyle İşlere Giririm Şimdilik Tehlikeli Geliyor Banka Hesabı Filan Falan Çok İyi Yazı Olmuş Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim. Yaşın küçük olması dezavantajdır acele etmemek gerekir.

   Sil
 10. Uzun zamandır bloggger tabanlı sitelerle uğraşıyorum ilk zamanlar hobi olarak yaptığım işi son 1 yıldır nakite dökmeye karar verdim :) ama çok zormuş onu öğrendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Sevgi Hanım.

   Sil
 11. Güzel uzun bir anlatım olmuş :) İnternetten para kazanmanın çok çeşitli yolları var yaz yaz bitmez :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Kazım Bey.

   Sil
 12. @Kazımın Dediğine Katılıyorum.İnternette çok para kazanma yolu var kimisi dolandırıyo kimisi kazandırıyo :) Gerçektende yaz yaz bitmez :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Tayfun Bey.

   Sil
 13. Çok güzel bir paylaşım olmus hocam :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Anıl Bey.

   Sil
 14. Hakan kardeşim bu internette para kazanmak kolay ama aileyede bakıyor Ailen senin için herşeyi yapar bunu göze alarak sana cevap verirler bide Ailene anne veya baba ben internetten para kazanıyorum.Annen veya baban sasırırlar ve eğer annen baban seni seviyorlarsa para kazanmanı isterler istemesinede ne tür yerlerden geldiklerini bilmedikleri için ve sen saatlerce pc başında oturuyorsan ve ne gibi sitelerde geziyorsun bide annen veya baban Müslümanlıkla alakalı bilgi sahibi ise o zaman o para haram felan demeye başlar en iyisi pcden uzaklaştırırlar seni ama bide yasının 18 olması gerek banka hesabı vb.gibi şeyleri 18 yasında alabilirsin.Annen veya baban bu konuda sana katılmıyorlarsa tabi :D


  bu sefer fazla yazmıcam dedim fazla kaçtı :D en iyisi makale sayfası acım tutulur belki :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aile gerekli desteği sağladıysa yapılabilir tabi.

   • Banka hesabı
   gibi faktörler de önemlidir tabiki.

   Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim Celali Bey.

   Sil
 15. çok zor bu devirde internetten para kazanmak. özgün bir iş ile iyi para kazanılır ama maalesef bizim insanımız biraz tembel bu konuda

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Fatih Bey.

   Sil
 16. Güzel bir anlatım ama çok zor o kadar emek veriyorsun bazıları çalıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil