Menu

Hurda Fiyatları

hurda fiyatları

Hurda Fiyatları
Son yıllarda hurda konusunda bilinçlenen ülkemiz, hammadde ve malzeme giderlerinde büyük oranda tasarruf sağlamaya başlamıştır. Üretilen malların atık hale gelmesinden dolayı kullanılamayacak olması durumunda, ruhsat sahibi işletmelerin bu atıkları ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırması çalışmaları hızla devam etmektedir. Bu atıklar, ayrıştırıldıktan sonra, hurda demir fiyatları bazında, metal borsalarında değer görür. Bu değerler, aynı döviz ve altın gibi anlık olarak değişir. Hurdalar da değerli veya yarı değerli madenler gibi nitelendirilir. Bu kadar değerli madenlerle yarışmasının sebebi, doğada serbest halde bulunmadıkları ve işlenmelerinin her aşamasında üstün bir ekonomik giderle, iş gücü maliyetlerinin yüksekliğindendir.
Geri dönüşüm sadece bilinçli firmaların yapması gereken bir iştir. Bu konu çeşitli yasa ve yönetmeliklerle güvence altına alınmıştır. Çok zehirli ve tehlikeli olan hurdalar, sağlıklı olarak hammadde haline dönüştürülmeden yeniden geri dönüşüm yaptırılırsa, toplumsal sağlık krizleri ve çevresel doğa zararları yaşanabilir. Firmamız bu konuda işin tüm inceliklerini, sürekli aldığı eğitimlerle birlikte detaylı bir şekilde kavramış bulunmakta ve bunun karşılığı olarak da gerekli lisans ve ruhsat sahibi olmaktadır. Demir, çelik, bakır, plastik, bronz, kâğıt, alüminyum gibi daha birçok hurda toplama ve işleme yetkisinde olan firmamız, siz değerli müşterilerine hurda borsalarındaki hurda alüminyum fiyatları haricinde, değişken kuru sabitleyerek, avantajlı alım satım imkânlarından yararlandırmaya çalışmaktadır. Böylelikle ülkemiz geri dönüşümle kazanırken, bizler de siz değerli müşterilerimizi kazanmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap vermek, firmamızın kuruluş misyonları arasındadır. Bu amaç doğrultusunda hızlı ve ekonomik teklifler ve avantajlarla hurdaları değerlendirmek, çözümler üretmek, firma başarımızın sebeplerinden biridir. Firmamızla irtibata geçtiğinizde, size yönlendireceğimiz eksperlerimiz ve deneyimli personellerimiz, belirlediğiniz adreste belirlenen gün ve zamanda hizmetinizde olacaktır. Uygun aletler ile sökülmesi ve parçalanması gereken hurdalarınızı yerinden ayrıştırmasını gerçekleştirip, diğer hurdalarınızı uygun araçlarımıza yükleyerek, tarafımıza ulaştırmak için transferlerini sağlayacaktır. Bizler de hurdalarınızı uygun teknolojik makinelerden geçirerek işleyip, ya hammaddeye haline getirerek ithalatını sağlar ya da yeniden malzeme üretimi için ekonomiye kazandırmaya çalışırız. Bu zorlu görevimizde, sizlere uygun hurda krom fiyatları tekliflerimizi öğrenmek ve hurdalarınızı değerlendirmek için, iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

2 yorum:

  1. Çok açıklayıcı ve güzel bir tanım olmuş teşekkürler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yorumunuz için teşekkür ederim Faruk Bey.

      Sil