Menu

Hurda Alüminyum

hurda alüminyum fiyatları

Hurda Alüminyum
Tabi kaynakların sınırsız olmadığını ve doğru kullanılmadığı takdirde bir gün tükeneceğini toplum olarak biliyoruz. Avrupa ekonomik topluluğu bünyesindeki ülkeler, bu tabi kaynakların geri kazanımı, nasıl korunacağı ve ülkelerine enerji sarfiyatını nasıl azaltacağı konusunda çalışmalar başlatmış, ülkelerin atık toplama ve üretime geri kazandırma şartlarını getirmişlerdir. Ülkemizde de bakanlıkların birlikte çalışarak çıkarttığı kanunlar ve yönetmeliklerle, yardımcı kurum ve kuruluşların başlattığı çalışmalarla, halk sağlığı dernekleri, hurda mallar ve geri dönüşüm teknolojilerinde çeşitli projelere imza atmışlardır. Ürünlerin hurda alüminyum fiyatları hammaddesine oranla çok büyük ekonomi sağlar. Üstelik de %95 e varacak enerji tasarrufuna neden olur. Gereksiz ağaç kesilmez, nehir ve hava kirliliğinin önüne geçilmiş olunur.
Bütün bu enerji avantajlarının yanında, küresel bir boyutta olan çevre kirliliği problemi sadece kirli olan ülkeyle sınırlı olmamakta, tüm dünya üzerinde yaşayan canlıları ve gelecek nesilleri de tehlike içerisine sokmaktadır. Ülkelerin bulduğu geri dönüşüm teknolojileri formülü, çevresel atıkların büyük ölçüde azalmasını sağlarken, çevrenin korunması ve kalitesinin de iyileştirilmesini gerçekleştirir. Bizlerde hurdacı esnaflar olarak, hurdaların çevreden toplanması ve ayrıştırılması gibi görevleri, büyük bir dikkatle yerine getirmeye çalışırız. Firmamız kurulduğu günden bu yana, tüm yasa ve yönetmeliklerin gölgesinde faaliyetine devam etmektedir. Demir, çelik, plastik, cam, kurşun, alüminyum, kâğıt ve bu nitelikteki hurda atıkları ayrıştırarak, niteliğine göre özel makinelerinde işlenmesi, preslenmesi veya eritilmesi aşamalarından geçirilir. Daha sonra bu hurdalar, hammadde haline dönüştürülerek, yeni ürünlerde kullanılmak üzere üreticilere sevk edilir. Hurda alüminyum fiyatları borsalarda değişken bir seyir izlemektedir. Hurda malların az olması, bu fiyatların belirlemesinde önemli bir pay olduğu için, ömrünü tamamlayan hurdaların rastgele atılmaması, geri dönüşüme kazandırılması gereklidir.
Firmamız elinizdeki hurdaları değerlendirmek ve toplumsal kazanımın yanında, bireysel kazanımınızda da bulunmanızı sağlamaya çalışmaktadır. Firma prensibi olarak, dürüst ticaret gerçekleştirip, müşterilerimizin sürekliliği için uğraşmaktadır. Almış olduğumuz takdirler, müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz iletişimin ve cevaplandırdığımız beklentilerin bir sonucu olduğunu düşünmemize neden olmaktadır. Değişken hurda alüminyum fiyatları dolayısıyla, müşterilerimizin kazanması ve karını maksimuma ulaştırmak için, düşük kurdan satım işlemlerimizi gerçekleştirirken, piyasa koşullarından hurdaları toplamaktayız. Avantajlı ödeme kolaylığı sağlarken, hurdalarınızın yerinden alımını gerçekleştirmekteyiz. Hurdalarınızı değerlendirirken, firmamızdan fiyat teklifi almayı ihmal etmeyiniz.


Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

2 yorum:

  1. Hurdalar hakkında bu kadar bilgili değildim. Tükenmemesi için daha da çok dikkat etmemiz gerekiyor. Teşekkürler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yorumunuz için teşekkür ederim Faruk Bey.

      Sil