Doğal Şifalı Taşlar

Sayın Marques - 21:50:00

  Merhaba arkadaşlar. Sizlere kendi alanında lider olan bir siteyi tanıtacağım. Astronomiye ilginiz yüksek ise bu site tam size göre. Gerek her gün güncellenen burç yorumları gerek taşlar hakkında ayrıntılı bilgi her ne ararsanız yer arıyor. Burcunuzu mu merak ediyorsunuz? Taşların mucizevi şifasını mı merak ediyorsunuz? Aklınızda dolaşan bu soruların cevabı burada yer alıyor. Burcunuzun uğurlu taşını öğrenme fırsatı veriyor. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmayınız. Alanında lider olan bu site sizlere daha bir çok yenilik ve bilgi sunuyor. A'dan Z'ye bütün şifalı taşların bulunuyor. Merak ettiğiniz doğal taşların özelliklerine bakabilme fırsatından mahrum kalmayınız. Ayrıca soru cevap bölümü yer almaktadır. Taşlar hakkında bütün sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Alanında uzman kişilerden yardım alabilirsiniz. Tarzını yansıtan bir çok makale yer almaktadır. Kesinlikle ilginizi çekecek makaleler yer alıyor. Makaleleri inceleme fırsatından mahrum kalmayınız. Yakında doğal taş satışı başlayacaktır. İstediğiniz doğal şifalı taşları bu siteden satın alabilirsiniz. Bu özelliğiyle ziyaretçilerine büyük fırsat veriyor.

  Taşların Şifasına İnanıyor musunuz?

   Taşların şifası dillere destan bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Sonuçta cansız bir varlığın insanoğluna ne tür bir şifası olabilir ki? soruları da keza öyle. Canlı cansız bütün varlıklar ortama enerji yüklemektedir. Televizyon, telefon, bilgisayar, tablet.. bu tür cansız varlıklar insana olumlu olumsuz bir çok etki gösterebiliyor.

  Taşlar da ortama enerji yükleyerek insana büyük etkisi vardır. O anki durumunuza göre sizi cezbeden taşı seçebilirsiniz. O anki psikolojiniz ve enerjiniz bunu belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. Yeni bir taş gördüğünüz de algıladığınız ilk özellik rengidir. Sonra şekil ve enerjisi gelmektedir.

şifalı doğal taşlar

  Sitede yer alan bir çok taş mevcuttur. Bunlara örnek olarak;

Akik Taşı
 Sarı Güneş Taşı
 Necef Taşı
 Perle
 Moldavit
 Elmas
gibi bir çok taş yer almaktadır. Temasıyla büyük ilgi toplayan www.taslar.net sitesi ziyaretçilerin büyük ilgi odağı oldu. Gerek yapısı ve işleyişi profesyonelliğiyle göz dolduruyor.

 • Paylaş:
Diğer Yazılar

3 yorum

 1. evet bu taşlar gerçekten herkesin kullanması gereken şeyler. Bende ametis vardı radrasyonu önleyen gerçekten işe yarıyordu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Umut Bey.

   Sil
 2. bende yeni bir taş satın aldım bakalım :) neler olacak teşekkürler

  YanıtlaSil