Menu

Ameliyatsız Kulak Düzeltme

kepce kulak
Ameliyat demek anestezi demek hastanede bir gün süre ile kalmak demek. Ameliyat sonrasında kalan izler ile mücadele demek idi. Kepçe kulak ameliyatı içinde aynı şeyleri söylemek mümkün.
Fakat son zamanda geliştirilen teknikler ile ameliyat olmadan kulak estetiği olabilirsiniz. Bu nasıl mı oluyor demeyin tamamen estetik cerrahi doktoru tarafından yapılan bir işlem. Kulak bölgesine minik bir anestezi uygulayarak kulak uyuşturuluyor. Bunun ardından estetik ipleri ile kulaklar istenildiği kadar geriye alınarak işlem tamamlanıyor. İşte bu kadar basit bir uygulama ile kepçe kulaklı olmaktan kurtulabilirsiniz.
İple Kepçe Kulak Ameliyatı dediğimiz bu yöntem hiç bir yan etkisi olmayan basit 15 dakika kadar süren, ve sağlık açısından hiçbir sorun teşğil etmeyen bir işlem. İple kepçe kulak dediğimiz bu yöntem tarafımca defalarca yapılmış bir ameliyat. Fakat her estetik cerrahi doktoru bu tekniği tam olarak kullanamayabiliyor. bu yüzden doktorunuza bu konu hakkında bilgisi olup olmadığını mutlaka sorun.

kepçe kulak

İple kepçe kulak tedavileri ile ameliyat sonrasında ameliyat izi olmaz. Çünkü herhangi bir neşter vurulması söz konusu olmaz. Cerrahi olarak bir işlem yapılmaz. Bu yüzden izsiz kolay pratik bir ameliyat. Her hasta için bu tekniğin kullanılması pek uygun değil. Ameliyat öncesinde mutlaka bir muayene olunmalı ve hastanın fiziksel bulgularına göre kulak yapısında ki bozukluğa göre bu teknik ya uygulanır ya uygulanmaz. Bu yüzden bunun belirlenmesi gerekir.
İple kepçe kulak ameliyatı fiyatları normal klasik yöntem ile aynıdır. Fiyat farkı olmadığından hastalarımız ilk olarak bu tekniğin kendileri için uygun olup olmadığı araştırıldıktan sonra iple kulak estetiği olabiliyor ise, ilk tercihleri bu oluyor. Tercih edilmesinden ki bana göre en önemli birinci sebep iz kalmadan ameliyatın 15 dk civarından bitiyor olmasıdır.
Daha Fazla bilgiye sahip olmak için tıklayınız...
Saygılarımla
Op Dr Ali Mezdeği
Paylaş

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Marques

Yazar

Göz At

4 yorum:

 1. Tıp çok ilerledi, insan hayret ediyor gerçekten :O Fakat kadınların bu estetik merakı beni endişelendiriyor bu estetik işine kendini kaptıranlar var. Bu iş yüzünden evleri ocakları dağılmış her ay para harcıyorlar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Mehmet Bey.

   Sil
 2. hmm iyimiş valla kız arkadaşıma tavsiye edebilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Umut Bey.

   Sil