Liposuction Fiyatları

Sayın Marques - 16:09:00

liposuction fiyatları
Son zamanlarda adından oldukça fazla söz ettiren liposuction, özellikle bayanların tercih ettiği bir estetik yöntemidir. Bölgesel fazlalıklarından şikâyet edenler için adeta biçilmiş kaftan olan bu teknik, çeşitli fiyat aralıklarında yapılabiliyor. Yıldan yıla fark eden fiyat tutarında olan liposuction 8 bin TL'den başlayan ücretler karşılığı uygulanabiliyor. Bu fiyatlar, yaptıracağınız doktora ve mekâna göre de değişiklik gösteriyor.
8 bin TL'den başlayan fiyatlarla yapılan liposuction 12 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. Operasyon şekline ve uygulama yapılacak bölgenin durumuna göre de farklılık gösteren fiyatlar, kesin ve net araştırma isteyen bir konudur. Farklı yerlerden ve kişilerden duyduğunuz fiyatlara itibar etmemenizde yarar var. Çünkü bu konuda en net karar doktor muayenesinden sonra veriliyor. Ayrıca estetik operasyonu gerçekleştirecek olan doktorun, uzman hekim olmasına ve tecrübelerine dikkat etmelisiniz. Bu konuda piyasada yer alan sahte estetik uzmanlarından dolayı ölüme kadar giden ciddi rahatsızlık sebepleri görülebiliyor.
Her ne kadar zayıflama yöntemi değil denilse de, birçok kişi bu amaçla başvuruyor. 

liposuction fiyatları

Kiloların geneli yağ oranlarının fazlalığından kaynaklansa da, diyet ve spor yaparak zayıflamak çok daha sağlıklı olacaktır. Bu uygulama genelde vücudunun estetik açıdan çok daha iyi görünmesini isteyenlerin bir tercihi. Genelde maddi imkânları yerinde olan kişiler tarafından yaptırılıyor. Fiyat aralıklarının yüksek tutulması da, başarı oranlarının yüksekliğinden kaynaklanıyor. Devlet hastanelerinde yapılmadığından ve estetik operasyonları içine girdiğinden dolayı devlet tarafından karşılanmıyor.
Liposuction yaptırmayı tercih ediyorsanız bir miktar birikim yapmanız şart. Normal şartlarda yüksek gibi görünen fiyat tutarı, oluşturduğu sonuç karşısında küçük bir miktar gibi duracaktır. Genelde göz önünde olan kişiler tarafından uygulanıyor. Mankenler, sanatçılar gibi ünlü ve maddi durumu iyi kişiler tercih ediyor. Kararınızı vermeden önce düşünmeli ve fiyat araştırmanızı yapmalısınız. Doktorunuzun kararına ve hastaneye göre farklılık gösteren fiyatlar, fikrinizi değiştirebilir. Fiyat belirlenmesinin de ötesinde, sağlıkla ilgili bir konu olması ayrıca bir özen gerektirir. Vücudunuzun uygun olup olmadığı ve sizin buna hazır olup olmadığınız doktorunuz tarafından belirlenmelidir. Piyasadaki ortalama fiyat yukarıda da belirttiğimiz gibi 8-12 bin TL arası değişmektedir.
Daha Detaylı bilgi için tıklayınız...
Op Dr Ali Mezdeği

  • Paylaş:
Diğer Yazılar

0 yorum